• Producent mebli Anna od 1983 roku

  • Producent mebli Anna od 1983 roku

  • Producent mebli Anna od 1983 roku

O nas

Producent Mebli ANNA Sp. z o.o. to lider w produkcji wysokiej jakości mebli pod indywidualne zamówienie. Na rynku istnieje już ponad 30 lat (rok założenia 1983). Współpracuje z kilkudziesięcioma placówkami detalicznymi na terenie całej Polski. Meble wykonane są z atestowanych materiałów o bardzo wysokiej jakości. Od początku działalności firmy stosujemy okucia najlepszych czołowych firm europejskich.

Marka ANNA do dnia dzisiejszego otwarta jest na nowoczesne rozwiązania i ciągle dąży do wdrażania zastosowań najnowszych rozwiązań wzorniczych i wykończeniowych stawiając firmę na bardzo wysokim poziomie.

Naszym głównym celem jest utrzymanie wysokiej pozycji w branży. Stabilizujemy ją poprzez działania, w których nasze doświadczenie, profesjonalizm, pasja,a także innowacja łączą się w idealną harmonię – tworząc meble, które inspirują naszych Klientów i przyczyniają się do niezwykłej atmosfery, która powstaje w ich wnętrzu.

Nasza dbałość o szczegóły gwarantuje efektywność, więc miejsca mogą być używane i doceniane na co dzień, nie tylko ze swojego piękna.

Jesteśmy pasjonatami jakości. Nasza wieloletnia praktyka, a także wiedza techniczna zapewnia trwałość i zadowolenie z zaprojektowanego produktu, który przekracza Klienta najwyższe wymagania i oczekiwania.

Naszą pasją jest kuchnia, a opierając się na rozległej wiedzy o ergonomii i planowania przestrzeni, nasz zespół pomoże Ci zaplanować, zaprojektować i stworzyć swoją wymarzoną kuchnię.

Dzięki firmie ANNA Twoja indywidualna wizja ponadczasowej, funkcjonalnej kuchni może być zrealizowana!

Nasze projekty wykraczają poza trendami mody i zapewniają ponadczasową nowoczesnością. Na bieżąco monitorujemy materiały, a także technologię, która pojawia się na rynku.

Wiemy, co jest ważne! Sprawdzamy dokładnie każdy etap w tworzeniu każdego produktu – od otrzymania towaru do ostatecznego montażu. Nasz system zarządzania jakością, który został udoskonalony przez lata, gwarantuje wysoki poziom produkcji.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.